גדול !

יש לי זין קטן אבל אני רוצה אוטו גדול. הייתי מעדיף כדור ארץ קטן וזין יותר גדול, אבל אני יכול להסתפק גם באוטו מליסינג.
כל מה שאני צריך זה לחץ דם נמוך, קצת חמצן ודופק שישים. הייתי מעדיף גם כבישים קצת יותר רחבים ושיהיה סוף סוף לאן לנסוע.

יש ארצות שבהן נוסעים ונוסעים ויש נוף. אני בטוח. ראיתי את זה פעם בטלוויזיה אבל היא הייתה 25 אינץ אז לא ראיתי הכל.
לשכן שלי יש פלזמה וגם ערוץ גרמני שאפשר לראות שם פורנו חופשי דרך התריס. אני חושב שהוא עובד בתעשייה האווירית או שהוא קיבל אותה דרך תוכנית המנויים של מפעל הפיס. שם בטוח בסוף כל אחד זוכה.
באופן כללי אני מעדיף יותר גדול. יותר רחב. יותר מהר. יותר כסף. פחות עבודה. מקומות שבהם אתה נוסע ונוסע במכונית חדשה. ובדרך מנופף לכל האנשים לשלום.

שלא תבינו אותי לא נכון – צריך שלום, זה בטוח. אבל לא בכל תנאי ולא בכל מחיר ומצד שני – גם זין זה לא הכל. צריך מדינה חזקה. אם אפשר מדינה חזקה עם טילים. עדיף מדינה קטנה אבל עם הרבה טילים, מאשר נאמר רכב ענק שרק שורף עוד ועוד דלק.

בואו נאמר עדיף טיל על כל קילומטר מרובע. ואם אפשר טיל עם ראש נפץ גרעיני. שיהיה בצד לכל ראש מועצה. ככה שנרגיש בטוחים. מדינה גדולה אתה נוסע ונוסע ובסוף מה? לא מגיע לשום מקום.
ככה זה קרוב. ככה זה מרגיש ביחד. ככה זה אחדות ישראל. ככה זה לדור ולדור. לתפארת העם והמדינה. נזכור את כולם. יפי הבלורית והתואר. יהיה שמח. נתפוצץ מצחוק. אפילו בשרותי רכב חדרה.

וחוץ מזה שמעתי שעל טילים עם ראש נפץ גרעיני אפשר לקבל היום הלוואות עם החזרים נוחים מאמריקה. אפשר לפרוס את זה אפילו לחמש שנים. אז אם זה ככה – זין על מי שרוצה שלום. שייסע מפה לשוויץ או לגרמניה. אני הולך על הראש נפץ. אבל שיהיה גדול!