למה דווקא פרס מרכך?

אני לא מצליח להבין למה לא נתנו לי לצאת לפגישת ריכוך בוושינגטון. כולם יודעים שאני אחד המרככים הכי טובים בארץ. את מי לא ריככתי? אנשים היו באים אלי מכל הארץ לריכוך. כולם ידעו שאני עושה את הריכוך הכי טוב בארץ עם שמנים ארומאטיים. היו לי תמיד בקליניקה לפחות שלושה שמנים שהייתי שם אותם בשמש בשביל שיזיעו טוב טוב ואחרי זה הייתי מרכך איתם אנשים קשים במיוחד.  בלי מקלחת – ככה, עם כל הארומה.

אובמה לא נראה כמו מישהו שקשה לרכך אותו. לא צריך את פרס ואת כל הפמלייה שלו. היו נותנים לי להיות עם אובמה באותו החדר והוא היה יוצא אצלי רך כמו תינוק. עדיף בחדר הסגלגל אם כי אני מעדיף, כשאני מרכך, לעשות את זה באווירה של צבעי אדמה. במיוחד כשצריך לרכך כושי. בגלל ההיסטוריה של העבדים ושל אפריקה.
לא שאני חושב שהוא קשה כל כך. בכלל, נראה לי כל הממשל שם רך. זה לא כמו החברה בסרי-לנקה. אלה קשים כמו אבן. אתה מנסה לרכך אותם ואז הם מפציצים בית חולים. לא בכוונה. הם מכוונים למקום אחר אבל האצבעות רכות ובורח להם.

אז שייסע פרס אם הוא חושב שזה מה שצריך. אבל שיביא מומחה. הוא הרי נשיא המדינה ואני המרכך הכי גדול שנולד פה. וזה לא שאני חושב על עצמי. נכון שהייתי יכול ליהנות שם בארוחות עם החבר'ה מאיפא"ק אבל מה שחשוב לי זה לעזור בריכוך רק שפרס אפילו לא שולח כמה אנשים שיעשו אצלי חפיפה בריכוך. הייתי נותן כמה טיפים. יש כמה טריקים קטנים שנורא עוזרים. הייתי מראה להם איך, למשל, ללקק את התחת למישהו חשוב בעזרת מטלית לחה ולשון. או אפילו להביא מישהו לאורגזמה באמצעות כפפה ושמן תינוקות.