ריבוי בגבולות הטבעיים

אמנם המדור הזה עסק בעבר בסוגיה, אבל אצלי הוא מסרב לרדת מסדר היום הציבורי.
פשוט מסעיר את הדמיון הנושא הזה של הריבוי הטבעי בהתנחלויות.

קודם כל, אני מעריץ את האנשים האלה שמוכנים להקריב את חייהם – האינטימיים – למען תקומת העם בארצו – של האויב.
דבר שני, מסקרן אותי איך זה יתבצע? כלומר מה זה ריבוי טבעי? כלומר מי יקבע מה נחשב לטבעי בהתנחלויות? הרי ידוע שכושר ההתפלגות של האימא היהודיה עומד על משהו כמו שכונה בסדר גודל בינוני – נניח מושב קטן – האם זה ייחשב טבעי בשביל האמריקאים?
אולי האמריקאים ילכו לקראתנו ויסכימו לריבוי טבעי ורק יסייגו שהוא יהיה כמו זה של צ'כיה?

האם הריבוי הטבעי יוכל לכלול זרע מתוך תחומי הקו הירוק, כלומר פרי בגידתן של מתנחלות עם גברים בתוך תחומי הקו הירוק (אל דאגה, הכוונה כמובן אך ורק לאנשי ימין שומרי שבת!), או לידות של מתנחלות חד הוריות כאשר מקור הזרע אינו ידוע, או שמא חייב הריבוי הטבעי להיות על טהרת הגבולות של חוסר הגבולות?

אל לנו לשכוח גם שהנשיא האמריקאי הנבחר הוא תומך נלהב של אמצעי מניעה – אולי הוא יתכוון לשקלל שימוש באמצעי מניעה לתוך הסטטיסטיקה של הריבוי הטבעי? מעבר לכך, כבוד הנשיא תומך נלהב ביותר של הפלות – טבעיות ולא טבעיות – אולי לאמריקאים יהיו דרישות גם בנידון זה?

והדבר שהוא תומך בו יותר מכל הוא הומואים ולסביות – אולי תיכפה על המתנחלים פעילות מינית חד-מינית כדי שזו תיכלל גם היא בספירה? הרי ידוע שעמלק נשאר תמיד עמלק, גם אם יוצא במקרה שהוא כושי.

פעם שמעתי בדיחה די מגעילה. שאלו אותי מה ההבדל הכי משמעותי בין לידה לחִרבון, והתשובה הייתה שבלידה הכול חייב לצאת בגוש אחד. עכשיו אני מבין שאולי הכוונה הייתה לגושי ההתנחלויות.