חשיפה: השתלטות רובוטים על המזרח התיכון

פתיחת חניון העיריה בירושלים והתפרעות החרדים בירושלים מהווים צעד נוסף בניסיון ההשתלטות של חברת הרובוטים האנונימית BaRaK על המזרח התיכון – כך עולה ממסמכים סודיים שחשף כתבנו.

כפי שנוהגות חברות טכנולוגיה כמו גוגל, החליטה גם חברת BaRaK להחדיר את מוצריה לשוק בחינם, ולגבות את התשלום לאחר מכן, כשהשימוש במוצר כבר הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים.

הדגם הראשון שהוחדר לשוק נקרא בשם ההיתולי moo-BaRaK (הומור של סטרטאפיסטים…). דגם זה עוצב בצורת פירמידה, וניתן לו שם החיבה "חוסני". הדגם מצליח להנהיג את מצרים מזה עשרות שנים.

הדגם השני, שנקרא בפשטות BaRaK, עוצב בצורת טרול חמודי וניתן לו שם החיבה "אהוד".
דגם זה הצליח להשתלט על מפלגת העבודה בישראל. ממסמכי חברת BaRaK עולה הערכה גבוהה ליכולת ההשתלטות על מפלגה עם שאיפות התאבדות, ועם זאת לא ברור מה אפשר להרוויח מהישג זה.

לפני כחמש שנים ערכה חברת BaRaK בחינה מקיפה של ביצועי הדגמים, והגיעה למסקנה שיש לשדרג את יכולות הדיבור שלהם.
בעקבות כך פותח דגם חדש, ה- BaRaK-At, שהוא בעל יכולות משודרגות לאמירת שטויות. דגם זה כונה "ניר", ונשלח להשתלט על אחד המרכזים האסטרטגיים במזרח התיכון – רשות העיר ירושלים. אמש, כאמור, יזם דגם BaRaK-At השתוללות המונית של חרדים, כחלק מתהליך הברקיזציה של העיר.

לפני כשנה פיתחה החברה דגם חדש, אשר מסוגל להביע רגשות. הדגם נקרא BaRaK-0.Bama. במהלך הכיול שלו התברר כי הוא מסוגל להביע אמפתיה אפילו למוסלמים (!), מבלי להניד עפעף. דגם זה יוצר גם בגרסה גברית אגרסיבית, אשר כונתה בשם החיבה "מישל".

ההצלחות של חברת BaRaK, לא נעלמו מעיני המתחרים. הפורטל יאהו! החליט להכנס לתחום, ושלח לאיזור דגם ראשוני בשם BB, שכונה נתנ-יאהו!. עם זאת, עד כה לא ניכרה הצלחה לדגם זה, והחברה שוקלת לסגור את קו הייצור.

וכאמור, בשבוע שעבר, נשלחו כל דגמי BaRaK לאיזור, במהלך מתוזמן. מומחים צופים כי בקרוב נידרש להתחיל לשלם.