פרויקט: העולם כולו נגדנו

לאחרונה הצטברו במשרדינו ראיות לכאורה לפיהן העולם כולו נגדנו.
התחושה לא נוחה, לפעמים אפילו מטרידה: אנחנו אולי חארות, אבל לא כולם צריכים להגיד לנו את זה. הגנרלים שלנו מגזימים לפעמים, ואולי צריך לעצור אותם, אבל לא בהכרח בשדות התעופה של בריטניה.

החלטנו אפוא לפתוח בדיון ציבורי נוקב וחסר פשרות, לבחון את הסוגיה, ולמצוא לה סוף סוף פתרון. את דברינו נרשום בנייר עמדה, נכרוך באופיס דיפו, ונגיש לשר החוץ, מר א. ליברמן.
לשם כך אנחנו מגייסים את מיטב המוחות: פרופסורים, רבנים, פסיכיאטרים מחוזיים. כל אלה הסכימו לעזוב הכול ולהתייצב ביום פקודה, מהר, לפני שתסתיים כהונתו של מר ליברמן בעודה באיבה.

אבל קודם כל אנחנו פונים אליכם, קוראינו הנכבדים, מלח הארץ, אזרחים מן השורה הראשונה ואלה מהשורות האחוריות. אנו פונים בקריאה נרגשת: שלחו אלינו ניתוחים, נימוקים והדגמות, ואנחנו כבר נראה להם מה זה.
אפשר לכתוב תגובה, ואפשר גם ישירות למייל שלנו Mesaderet ב Gmail.com.
קדימה לעבודה, וכפי שאמרה בארבי לבעלה האהוב: יס ווי קן!

והנה כבר הגיע מוח אחד:
מוח 1: א. עממי (הקונפורמיסט)
לא כל העולם נגדנו. בסך הכול מדובר בקומץ לא מייצג שכולל את הסינים, הרוסים, המוסלמים, האירופים, המדינות הבלתי מזדיינות, קרטלי הסמים בדרום אמריקה וחצי קטן מאוכלוסיית ארצות הברית והודו. זה הכול.
אז קודם כל בואו לא נגזים, בואו לא נעשה מכל דבר פיל, בואו נחשוב חיובי ונשמור על אופטימיות ונזכור שהכול לטובה.
ואיך מתמודדים עם הקומץ הזה? כמו עם כל קומץ: קצת זריית חצץ בעיניים, קצת גז מדמיע בריאות, ובעיקר: להגיב בזמן ובמקום שייראו לנו ולהיות קשובים לרחשי העם, כי העם אמר את דברו.