ספר החוקים של פלמוני

פלמוני התקנא באלמוני ופרסם ספר משלו:

1. מי שמעיר את פלמוני יקבל קנס של 1000 שקלים. אם מעיר אותו בשביל ללכת לבית ספר מקבל קנס של 2000 שקלים. אם בשביל להכין שיעורים – קנס גם כן של 2000 שקלים. אם בשביל לאכול ארוחת ערב – קנס מוקטן של 200 שקלים בלבד.

2. אף אחד לא יתנשא על פלמוני, כי גם ככה יש לפלמוני מספיק רגשי נחיתות.

3. התוקף את פלמוני – דמו בראשו.

4. אסור לגלוש באינטרנט, גם לא בחדרי חדרים. אסור לדבר דברי להג, אלא רק דברי תורה. העונש: 200 מלקות.
5. אף אחד לא ישב בחוסר מעש. תמיד יש כלים, ניקיון, שמירה על הילדים, שמירה על הגבולות, פתיחת צירים, גידולים חקלאיים, שיווק ומכירות, תכנות, ניהול לקוחות, תעשייה כבדה, שמירה על הסדר, אבק, פנלים וכו'. מי שיימצא מתבטל, יקבל קנס 2000 שקלים.
6. בשום מקרה לא לתחקר את פלמוני או לשאול אותו מה הוא עושה, או להגיד לו שזה לא הזמן לשחק במחשב, או שזה לא בריא לעשן או שסמים זה דבר מסוכן. שאף אחד לא יחשוב אפילו להעיר לפלמוני על מה שפלמוני עושה עם החיים שלו. זה לא מעניין את הספתא המזדיינת שלכם איזה בחורות פלמוני דופק, איזה מוזיקה פלמוני שומע בפול ווליום באוטו וכדומה. זה הכל מקנאה, יא זבלים.

7. רק פלמוני ופלמוני בלבד מחליט תורו של מי למצוץ לו. והכפרה שתורו למצוץ לפלמוני, עליו /או עליה לבוא ולמצוץ עם כל הלב והנשמה, עד שפלמוני משחרר אותם מאחיזת המציצה.

8. אם מישהו נכנס לדבריו של פלמוני באמצע, פלמוני דופק לו רסייה לביצים.


9. אם פלמוני אומר למישהו לעשות משהו והוא לא עושה, חבל למישהו על הזמן. מה שפלמוני אומר – עושים. בלי חוכמות.

10. כשיש גבר בוגר בבית (חוץ מאשר כשמדובר בפלמוני הגבר), כל הנשים צריכות לשהות בחדרי המגורים וללבוש בגדים ארוכים, כולל כיסוי עיניים, כדי שלגברים הסוטים המניאקים לא יעברו מחשבות זימה בראש המטונף שלהם. גבר בוגר מוגדר כזכר מעל גיל שנה.

11. פלמוני יכול להתיישב איפה שהוא רוצה ברחבי הבית או בשטחים. אף גוי נחות לא יגיד לפלמוני הנבחר איפה להתיישב. למה מה קרה?

12. אם מישהו צופר לפלמוני על כך שפלמוני חותך אותו על קו לבן, פלמוני יוצא מהאוטו ונותן למישהו את העונש הקבוע בספר החוקים: שני פנסים בכבד.

13. פלמוני הוא אדם קדוש ולכן כל אחד חייב לבוא ולקבל מפלמוני ברכה תמורת 5000 שקלים. מי שלא בא העונש הוא קנס 5000 שקלים + קללה.

14. כמו כן חובה על כל אחד לבוא לארמון של פלמוני ולהשתטח על קברו של הסבא הקדוש של פלמוני זכר קדוש לברכה. מי שלא מגיע, העונש הוא להשתטח על הקבר של עצמו.

15. כל חבר כנסת או שר בממשלה שלא יעביר כספים למוסדות החינוך והפיננסים של פלמוני, לא יזכה לשבת על כיסאו, אלא יקבלו בראש.

16. כל החותם על ספר חוקי הבית של פלמוני עושה זאת מרצונו החופשי, שאם לא פלמוני יזמבר לו את האימ-אימ-אימא.