ארבייט

לא מזמן, או שמא היה זה מזמן, התעוררנו לגלות את העובדה שהשלט נגנב. ארבייט מאכט פריי, שאנו כה קשורים אליו בנימי נפשנו הקולקטיבית, הוסר ממקומו הקבוע על ידי בני עוולה משבדיה, או ממדינה אחרת כלשהי בחצי האי הסקנדינבי, שהרי מה כבר ההבדל?

חברים יקרים, אני לא מאלה שמוזיל את השואה. אדרבה. אין כמו השואה ואין על השואה. אין לנו על מי להישען אלא על השואה, אין ולא היה. נהוג לסבור שאין להשוות שום דבר עם השואה, ועבדכם הנאמן מחזיק מהנוהג הזה. לגמרי. שואת העם היהודי היא השואה הגדולה והחשובה ביותר מכל השואות שבעולם!!! עם הסגולה, העם הנבחר, אך טבעי הוא שגם שואתו תהיה השואה הנבחרת, שואת סגולה. עם כל הכבוד לאינדיאנים ולארמנים – שיחכו בתור, כמו שאומרים. lol

ארבייט מאכט פריי הוא נכס צאן ברזל בתרבות העם הנבחר, בעל השואה הנבחרת. זה לא סתם איזה ברזל עובר לסוחר. מה נראה לבני הנוער שלנו שנשלחים לאושוויץ – עדות דוממת לכך שהנאצים רצחו ויורשיהם גם ירשו? לא די להם ברצח שביצעו? זה כאילו שהם צוחקים לנו בפנים, שזה אולי הדבר הגועלי ביותר שאינו מתקבל על הדעת.

אסור בתכלית האיסור לצחוק על השואה, מד'אורייתא! אנחנו לא כאלה פנאטים. אנחנו די פתוחים. יש הרבה דברים שמותר. מותר בנסיבות מסוימות להזניח את ניצולי השואה. או קשישים אחרים שלא התמזל מזלם. יש דברים שאנחנו טולרנטים.
אבל לצחוק על השואה? עד כאן. ייהרג מצחוק ובל יעבור. וגם העבודה לא תשחרר אותו.