הגבלת הקיום

מאיזה גיל מותר בארץ לקיים יחסים, מישהו יודע?

בעיקרון אני בעד להגביל את הגיל, כמו שמציע חבר כנסת זה או אחר מפה או משם, אבל אם כבר, אז שיעשו את זה כמו שעושים עם המשכנתאות, כלומר שמותר יהיה להביא מינימום של 40% מהבית.
ואם יש רף תחתון, אז בבקשה לא להפלות ולקבוע גם רף עליון. לא ייתכן שזה ילך רק לכיוון אחד. מה זה כאן, הפקרות? אדגיש את שאלתי: יחסי מין זה הפקרות?
חוץ מזה ההגבלה לא צריכה להיות רק על גיל. היא צריכה להיות גם על מין, מוצא, גזע, דת, לאום וקב"א. סתם דוגמה: אם אתה לפחות 40% אישה בגיל מינימום 13, שחום עור, 75% אשכנזייה נוצרייה מותר לך רק פעם בחודש עם בת זוג שהיא לפחות 51% נקבה, שקטנה ממך בעשרה אחוז לפחות.

אני לא רוצה לחשוב מה קורה כשהכלל הזה מופר, ואני רק יכול לשער שכיום זה אכן קורה, ולו בחדרי חדרים, במקומות לחים ואפלוליים שכף רגל אדם 70% לבן טרם ראתה.
בעצם אנחנו מדינה של מגזרים, אז למה שמגזר אחד יגביל מגזרים אחרים? למה שחברי כנסת בגירים יגבילו ילדים קטינים מהמגזר הציבורי לקיים? מדוע שבני המגזר הלאומני יגבילו חסידים גורים לעשות מה בא להם?
רק חרדי יכול להגביל חרדי! כפי שרק יהודי יכול לגרש יהודי! כשם שבכל עוף יש משהו מוזר! וצ'רקסי, מי שׂמוֹ להגביל קיום אצל שומרוני? בתי ספר הפרדנו, בתי קברות הפרדנו, בתי משפט הפרדנו, אוטובוסים הפרדנו, רק ביחסי מין נותיר לעד את הפריצות על כנה ולא נפריד? מה אנחנו, גויים? עמי ארצות? שואבי עצים?

חבר הכנסת שאמה, אני קורא אותך לסדר היום! אל תגביל את שלי כשם שאני לא הגבלתי את שלך! כשם שמפלצת ישנה בכל אדם! שתהיה בעניינים: המגביל במומו מגביל.
ובכלל, שחברי הכנסת יתעסקו בעניינים שלהם ושלא יטמנו את אפם בקיומו הנצחי של כלל עם ישראל. גם ככה סבלנו מכם מספיק במשך הדורות.